O Nas

Kancelaria Mikuccy Spółka Partnerska Radców Prawnych świadczy usługi m.in. dla przedsiębiorców z branż: ubezpieczeniowej, bankowej, budowlanej, transportowej i meblarskiej.

Partnerami Kancelarii są prawnicy: radcowie prawni i syndycy. Zespół Kancelarii tworzą: radcowie prawni, syndycy, aplikanci radcowscy oraz adwokaccy i pracownicy sekretariatu.

Kancelarią zarządza r.pr. Maciej Mikucki – Prezes Zarządu naszej spółki, posiadający bogate doświadczenie m.in. w: restrukturyzacji i egzekucji zobowiązań, zdobytą w ciągu niemal 7-letniej pracy w departamentach restrukturyzacji i windykacji polskich banków. Maciej Mikucki od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu sporów dotyczących umów o roboty budowlane – doświadczenie w tym zakresie zdobył nie tylko na sali sądowej, czy przy obsłudze prawnej przedsiębiorstw budowlanych, ale i na placu budowy, zarządzając częściami procesu inwestycyjnego i sam działając jako przedsiębiorca budowlany. Specjalizuje się również w prawie upadłościowym – pełniąc od 2006 roku funkcje syndyka.

Doświadczenie

Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu: w trakcie zatrudnienia w jednostkach windykacyjnych banków, w towarzystwach ubezpieczeniowych, przedsiębiorstwach budowlanych i w biurach Syndyków – nasi prawnicy gwarantują Państwu najwyższy poziom usług.

Pomagamy naszym Klientom uzyskać odszkodowania i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę. Prowadzimy również doradztwo i zastępstwo procesowe w sprawach spadkowych oraz w zakresie prawa rodzinnego – ze szczególnym uwzględnieniem podziałów majątku.

Kancelaria oferuje także pomoc prawną w sporach sądowych z bankami, innymi wierzycielami lub dłużnikami, a także doradztwo w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego (układy z wierzycielami, prowadzenie postępowania restrukturyzacyjnego, pomoc prawna świadczona na rzecz nadzorców sądowych i syndyków), restrukturyzacji i windykacji wierzytelności.

Lokalizacja

Siedziba Kancelarii znajduje się w zabytkowej kamienicy „Atlasy”  przy ulicy Narutowicza 45 lok. 4 w Łodzi – w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Okręgowego i Apelacyjnego w Łodzi. Kancelaria działa również we Wrocławiu – biuro kancelarii: ul. Lelewela 15 lok 27.

Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i profesjonalną pomoc, a także krótkie terminy realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie prezentują detale architektoniczne Kamienicy Atlasy.