Obsługa przedsiębiorstw

Jednym z najważniejszych obszarów działalności naszej Kancelarii jest obsługa prawna przedsiębiorstw. Nasz doświadczony zespół  radców prawnych, adwokatów, syndyków i aplikantów radcowskich oraz adwokackich zapewnia fachową pomoc z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego – ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów i prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa spółek, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, windykacji należności a także reprezentuje przedsiębiorców w sporach przed sądami i organami państwowymi. Uczestniczymy również w próbach ugodowych i mediacjach.

Radca prawny Maciej Mikucki – partner zarządzający naszej Kancelarii – przed rozpoczęciem wykonywania zawodu radcy prawnego przez wiele lat prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz pełnił funkcje zarządcze w firmach budowlanych – dzięki czemu w praktyce poznał problemy z jakimi na co dzień borykają się przedsiębiorcy. Pozwala to szybko znaleźć efektywne i bezpieczne rozwiązania, dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Nadrzędnym celem naszej Kancelarii w ramach prowadzonej obsługi prawnej jest zapewnienie naszym Klientom komfortowych warunków prowadzenia działalności gospodarczej poprzez odpowiednie zabezpieczenie prawne.

Nasz Zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie obsługi prawnej wielu przedsiębiorstw z różnych branż, m. in. budowlanej, meblarskiej i ubezpieczeniowej. Pozwala to zapewnić Państwu kompleksowe doradztwo prawne na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasi prawnicy z powodzeniem bronili interesów naszych Klientów w sprawach dotyczących m. in.  kar umownych, odszkodowań, klauzul gwarancyjnych czy zapłaty za wykonane roboty budowlane. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wybranymi sprawami w zakładce „O Kancelarii” -> „Wybrane sprawy”.

Nasza Kancelaria zwraca szczególną uwagę, aby wszelkie czynności z danym Klientem koordynował jeden z naszych prawników – odpowiedzialny za bieżącą i doraźną obsługę danego Klienta, co przyczynia się do lepszej organizacji pracy i wzmocnienia wzajemnych relacji.

Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i profesjonalną pomoc, a także krótkie terminy realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy.